BIP

  Miejsko-Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach

Powiat: Myszkowski
Województwo: Śląskie
Adres:
ul. Żarecka 28
42-350 Koziegłowy

NIP: 577-167-04-39  

Kontakt: tel.: (034) 3141268
fax: (034) 3141268
e-mail:
kontakt@dk-kozieglowy.pl
Strona internetowa: www.dk-kozieglowy.pl

Dyrektor: Renata Garleja
tel.: (0-34)3141268
e-mail: dyrektor@dk-kozieglowy.pl

Główny Księgowy:  Halina Cempa
tel.: (0-34)3141268
e-mail: ksiegowosc@dk-kozieglowy.pl

 Sekretariat: Sylwia Muc
tel.: (0-34)3141268
e-mail: kontakt@dk-kozieglowy.pl

Pracownia „Pod Koziołkami”: Izabela Churas
tel.: (0-34)3141268
e-mail: pracownia@dk-kozieglowy.pl

Harmonogram pracy
Miejsko-Gminnego Ośrodka Promocji Kultury w Koziegłowach:

Poniedziałek: 7.00-20.00
Wtorek: 7.00-20.00
Środa: 7.00-20.00
Czwartek: 7.00-20.00
Piątek: 7.00-20.00
Sobota: 7.00-16.00
Niedziela: wg potrzeb


Harmonogram zajęć stałych oraz kalendarz imprez dostępny na stronie internetowej  http://www.dk-kozieglowy.pl

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Koziegłowy
tel.: (0-34) 315 02 43
e-mail: biblioteka@dk-kozieglowy.pl
Kierownik: Bożena Kolasa

Harmonogram pracy biblioteki dostępny na stronie www.dk-kozieglowy.pl

Świetlica „Ferajna” w Wojsławicach
ul. Szkolna 3
42-350 Koziegłowy
e-mail: ferajna@dk-kozieglowy.pl
Opiekun: Dagmara Radosz

Świetlica „Pod Aniołem” w Pińczycach
ul. Kościelna 4
42-350 Koziegłowy
e-mail: pod-aniolem@dk-kozieglowy.pl
Opiekun: Agnieszka Będkowska

Świetlica „Pomysłolandia” w Gniazdowie
ul. Szkolna 11
42-350 Koziegłowy
e-mail: pomyslolandia@dk-kozieglowy.pl
Opiekun: Magdalena Lipecka

Świetlica „Przebojowa Ekipa” w Mzykach
ul. Szkolna 27
42-350 Koziegłowy
e-mail: przebojowa-ekipa@dk-kozieglowy.pl
Opiekun: Beata Muchla

Świetlica „Tęczowa Gromada” w Lgocie Górnej
ul. Strażacka 2
42-350 Koziegłowy
e-mail: teczowa-gromada@dk-kozieglowy.pl
Opiekun: Danuta Skwiercz

Świetlica „Zielony Domek” w Cynkowie
ul. Strażacka 3/2
42-350 Koziegłowy
e-mail: zielony-domek@dk-kozieglowy.pl
Opiekun: Danuta Bajor

Harmonogram pracy poszczególnych świetlic dostępny na stronie www.dk-kozieglowy.pl