Pod Aniołem

     

   Świetlica „Pod Aniołem” przy ul. Kościelnej 4 w Pińczycach powstała w 2003 roku z inicjatywy księdza Proboszcza parafii p.w. św. Michała Archanioła. Swą siedzibę ma w zabytkowym budynku, niegdyś pałacu a obecnie plebanii. Od początku swej działalności gromadzi zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych, gdyż jest jednym z nielicznych miejsc w których mieszkańcy wsi mogą spędzać czas wolny. Świetlica jest bogato wyposażona w różnego rodzaju gry planszowe, stół do bilarda, piłkarzyki oraz sprzęt komputerowy pozyskany z funduszy unijnych w ramach projektu „Wioska Internetowa – kształcenie na odległość na terenach wiejskich”. Placówka posiada również zaplecze sportowe w postaci boiska do piłki nożnej oraz boiska do piłki siatkowej.

   „Pod Aniołem” młodzi mieszkańcy Pińczyc i okolic mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania w ramach zajęć: plastycznych, sportowych, informatycznych, muzycznych, szachowych, terapeutycznych oraz innych, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań wychowanków. Liczne konkursy, zabawy, dni tematyczne, ogniska i inne atrakcje przyciągają młodych ludzi zachęcając do aktywnego spędzania czasu wolnego wraz z rówieśnikami oraz zapobiegają takim zjawiskom jak wykluczenie społeczne czy powielanie przez młodzież nieodpowiednich wzorców z otoczenia. Świetlica „Pod Aniołem” zaprasza dzieci od 6. roku życia w godzinach:

 

PONIEDZIAŁEK: 13.00-19.00

WTOREK: 12.00 – 18.00

ŚRODA: 13.00 – 19.00

CZWARTEK: 12.00 – 18.00

PIĄTEK: 13.00-19.00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do odwiedzania nas i uczestniczenia w zajęciach oraz do odwiedzania naszego profilu facebook (https://www.facebook.com/swietlica.srodowiskowa.50) gdzie można znaleźć aktualne informację na temat naszej działalności oraz masę zdjęć i relacji  😉