Wiosna Kobiet 2020 część I „Kobieto, obudź się na wiosnę!

03.03.2020

W dniach 3-7 marca 2020r. w Miejsko Gminnym Ośrodku Promocji Kultury

w Koziegłowach odbyła się już po raz szósty Wiosna Kobiet.

Naszym przesłaniem było hasło „Kobieto, obudź się na wiosnę!

Budzenie! rozpoczęło się we wtorek o godz. 16.00. Pani Dyrektor MGOPK, Renata Garleja rozpoczęła działanie życząc dobrej energii i przypływu siły, zdrowia i piękna goszczącego w każdej z nas.

Pierwszy dzień przebiegał z ideą zadbania o zdrowie. Królowały witaminy, diety, dbanie

o ciało.

Firma LR zaprezentowała suplementy i kosmetyki w swoim dziale „ Piekno i zdrowie”. Panie z „ Natur Hause” rozpoczęły wykładem „Jak schudnąć – 10 zasad skutecznej diety”.

Tak samo na zdrowie i lekkość postawił Ośrodek Wypoczynkowo – Szkoleniowy „Zacisze”

z Rzeniszowa i zaproponował warsztaty”Kolory Wiosny na talerzu”, a to za sprawą dwóch wspaniałych Pań tj. właścicielki Sylwii Piekarczyk i znakomitej szefowej kuchni Moniki Motyl. Można było skosztować i rozkoszować się znakomitym smakiem serwowanych potraw. Dla relaksu można było skorzystać z masażu relaksacyjnego u Pani Magdaleny Kwarciak, oraz masażu stóp u Pani Pauli Waś– Zenderowskiej. Firma Oriflame zaoferowała Paniom nie tylko wykład ale i badanie skóry. Całość pierwszego dnia dopełniły piękne wiosenne kompozycje wykonane samodzielnie na warsztatach „Wiosna, kwiaty, Inspiracje” z Panią , bo każdy wie o tym, że Kobiety kochają kwiaty.