Teledysk Dziecięco-Młodzieżowego GZPiT Koziegłowy z Bernadetą Kowalską

 

Grupa Dziecięco-Młodzieżowa Gminnego Zespołu Pieśni i Tańca Koziegłowy ma zaszczyt uczestniczyć w profesjonalnym nagraniu Teledysku Bernadeta Kowalska i Przyjaciele „Jo jest dziołcha”, który rozsławi Gminę i Miasto Koziegłowy na terenie całego kraju i zagranicy.

Jesteśmy dumni z naszych młodych utalentowanych tancerzy, że tak pięknie i wyraziście zaznaczają kawałek naszej rodzimej ziemi.

Prosimy mieszkańców naszej gminy o oddanie głosów na ten przebój, który zapewne uplasuje się w pierwszej dziesiątce Listy Śląskich Szlagierów.

Wspierajmy naszą rodzimą kulturę! –  zwraca się z prośbą Dyrektor MGOPK w Koziegłowach.

Link do teledysku: https://www.youtube.com/watch?v=7V7Tn2QMBo4

Bernadeta Kowalska i Przyjaciele Jo jest dziołcha SZLAGIEROWO.PL Aby zagłosować na teledysk należy wysyłać SMS pod numer 71068 (Polska) : LSSTOP 4318 Koszt jednego SMS to: 1 zł + 23% VAT / 1,23 brutto (Polska) Regulamin głosowania na: http://listaslaskichszlagierow.com/re…

Światowy HIT z 1977 roku w wykonaniu BONNIE TYLER – ” It’s a Heartache ” Teledysk zrealizowany na terenie Ośrodka jeździeckiego LANDO https://lando.org.pl/ położonego w malowniczej okolicy na obszarze 25 hektarów.