V Otwarty Festiwal Artystyczny „ Scena dla Ciebie”

22.05.2019

22 maja 2019r. roku już po raz piaty odbył się Otwarty Festiwal Artystyczny „ Scena dla Ciebie”. Tegoroczna edycja Festiwalu jak co roku zgromadziła dwustu a może i więcej artystów z naszej Gminy w sali widowiskowej MGOPK w Koziegłowach.

Przesłuchania trwały od godziny 9.00 do późnych godzin popołudniowych. Młodzi i nie tylko artyści ze szkół z Gminy Koziegłowy,podopieczni zespołów działających na co dzień przy MGOPK w Koziegłowach, wokaliści, instrumentaliści , tancerze, zespoły taneczne , instrumentalne i wokalne prezentowali nam na scenie swoje talenty.

Mieliśmy okazje więc być świadkami wielu występów artystycznych, których wysoki poziom wykonania pozytywnie zaskakiwał.

Jury w składzie :przewodniczący- Karolina Jędrak- specjalista ds. muzyki, członkowie: Ewelina Ignaszak- Stolarska- animator i Mirosław Naturalny- specjalista ds. muzyki i wokalu dokonało oceny w sposób profesjonalny i niepodważalny. Wyniki poznamy 31 maja 2019 roku podczas Gminnego Dnia Dziecka i Koncertu „ Mamo, Tato co Ty na to”. Wtedy też laureaci V Otwartego Festiwalu Artystycznego „ Scena dla Ciebie” zaprezentują swój kunszt artystyczny przed szeroką publicznością.

Ta wyjątkowa impreza uzmysławia nam, jak ogromny potencjał drzemie w naszej artystycznej społeczności.

Poziom artystyczny naszych dzieci, młodzieży i napawa optymizmem i radością.

Gratulujemy!!!