IV Otwarty Festiwal Artystyczny „SCENA DLA CIEBIE”

26.04.2018

26 kwietnia 2018 roku już po raz czwarty odbył się Otwarty Festiwal Artystyczny „Scena dla Ciebie”. Tegoroczna edycja Festiwalu jak co roku zgromadziła w sali widowiskowej MGOPK w Koziegłowach ponad dwustu a może i więcej artystów z naszej Gminy.

Przesłuchania trwały od godziny 8.00 do późnych godzin popołudniowych. Swój talent mieli okazję pokazać nam m.in. młodzi artyści ze szkół z Gminy Koziegłowy, podopieczni zespołów działających na co dzień przy MGOPK w Koziegłowach, zespoły teatralne, wokaliści, instrumentaliści , tancerze, zespoły taneczne , instrumentalne i wokalne.

Mieliśmy okazje więc być świadkami wielu występów artystycznych, których wysoki poziom wykonania pozytywnie zaskakiwał.

Jury w składzie: przewodniczący – Włodzimierz Kuca – choreograf, tancerz, reżyser, członkowie: Dorota Musiał – teatrolog i Paulina Zarzycka – muzyk i instruktor emisji głosu, Piotr Majer – instruktor tańca dokonało oceny w sposób profesjonalny i niepodważalny. W przerwach między poszczególnymi blokami trwały burzliwe obrady, których wynik poznamy 1 czerwca 2018 roku podczas Gminnego Dnia Dziecka i Koncertu „Mamo, Tato co Ty na to”. Wtedy też laureaci IV Otwartego Festiwalu Artystycznego „Scena dla Ciebie” zaprezentują swój kunszt artystyczny przed szeroką publicznością.

Ta wyjątkowa impreza uzmysławia nam, jak ogromny potencjał drzemie w naszej społeczności.

Poziom artystyczny naszych dzieci, młodzieży i napawa optymizmem i radością.

Pani Renata Garleja – Dyrektor MGOPK: ”Dziękuję wszystkim serdecznie za zaangażowanie i za udział w IV Otwartym Festiwalu Artystycznym „Scena dla Ciebie”. Jeszce raz gratuluję wykonawcom. Z wielką radością spotkamy się z laureatami na wielu artystycznych występach. Zapewne publiczność nagrodzi naszych wykonawców licznymi brawami”.