Konkurs „Zaczarowana choinka”

22.12.2017

Do 22 grudnia w kościołach i miejscach ważnych dla społeczności miały stanąć choinki na konkurs ,,Zaczarowana Choinka”. Konkurs był skierowany do Świetlic zrzeszonych przy MGOPK w Koziegłowach. Wszystkie Świetlice ochoczo wzięły się do pracy i w pocie czoła przygotowywały swoje najpiękniejsze świąteczne drzewko.
Pod uwagę brane były kryteria tj. ozdoby choinkowe wykonane autorsko przez dzieci ze świetlicy, kompozycja i pomysł na choinkę, dobór materiałów zgodnie z przeznaczeniem, ekspozycji choinki z uwzględnieniem wewnątrz lub na zewnątrz umiejscowienia,ogólna prezentacja choinki.
Członkowie komisji Pani Małgorzata Chebel i Pan Łukasz Chojnacki podkreślali jednogłośnie, że tegoroczny poziom wykonanych choinek jest bardzo wysoki, długo musieli obradować by dojść do porozumienia i wyłonić zwycięskie Świetlice.
Warto podkreślić, że wszystkie świetlice włożyły w przygotowanie zaczarowanych choinek wiele serca, wykonane własnoręcznie ozdoby wprawiały w zachwyt, pomysłowość ich twórców nie znała granic.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas Koncertu Noworocznego 21 stycznia 2018r.