Wigilia Samorządowa

15.01.2017

15 grudnia 2017 r. Miejsko – Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach przygotował Wigilię Samorządową, która odbyła się w Sołeckim Centrum Kultury.

Na uroczystą wieczerze przybyli: Burmistrz GiM Koziegłowy Jacek Ślęczką, Radni GiM Koziegłowy, emerytowani pracownicy samorządowi, dyrektorzy i kierownicy wszystkich jednostek samorządowych oraz ich pracownicy.

Przy wigilijny stole zasiedli wszyscy samorządowcy by złożyć sobie wzajemnie życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Pan Burmistrz Jacek Ślęczka wraz z Przewdonicząca Rady Gminy Joanną Kołodziejczyk, Wiceburmistrzem Piotrem Kołodziejczykiem, Sekretarzem Gminy Krzysztofem Bąkiem złożyli wszystkim gościom ciepłe i serdeczne życzenia. Po symboliczny łamaniu opłatkiem, młodzi soliści ze ,,Studia Piosneki” uświetnili wieczór wigilijny pięknymi kolędami.

Na świątecznych stołach pojawiły się wigilijne przysmaki, które przygotowały Panie z KGW z Lgoty Mokrzesz, za co im gorąco dziękujemy.

Ten wyjątkowy czas to wspaniała okazja by wszyscy samorządowcy działający na rzecz Gminy na różnych polach mogli chociaż przez chwilę pobyć ze sobą razem, złożyć sobie wzajemnie serdeczne i szczere życzenia.