Premiera ,,Pinokia”

22.06.2017

22 czerwca 2017 roku dzieci i młodzież z Studia Teatralnego – ,,Proscenium” działające pod egidą MGOPK w Koziegłowach zaprezentowały swoje zdolności teatralne w premierze ,,Pinokia”. Reżyserem bajki i opiekunem grupy jest aktor Bogdan Wąchała.

Nasi artyści wcielili się dobrze znane postacie. Na scenie mogliśmy zobaczyć Gepetto i tytułowego Pinokia, cyrkowców, arlekiny, podejrzane postacie i wielu innych.

Występ przed publicznością był ogromnym wyzwaniem dla naszych młodych aktorów, trema udzielała się wszystkim, zwłaszcza, że był to premierowy wytęp. Mimo stresu i tremy dzieci dały z siebie wiele pozytywnej energii i tym samym wszyscy zostali słusznie nagrodzeni przez publiczność gromkim brawami.

Premierę ,,Pinokia” można więc uznać za udaną. Serdeczne podziękowania na ręce Reżysera Pana Bogdana Wąchały i młodych, utalentowanych aktorów złożył w imieniu Burmistrza GiM Koziegłowy Jacka Ślęczki, Sekretarz GiM Koziegłowy Krzysztof Bąk wraz z Dyrektor Miejsko – Gminnego Ośrodka Promocji Kultury w Koziegłowach Renatą Garleją.