III Otwarty Festiwal Artystyczny Scena dla Ciebie

28 kwietnia 2017 roku już po raz trzeci odbył się Otwarty Festiwal Artystyczny „ Scena dla Ciebie”. Na scenie widowiskowej MGOPK w Koziegłowach przed Jury i publicznością zaprezentowali się artyści z naszej Gminy. Tegoroczna edycja wzbudziła ogromne zainteresowanie, bowiem w tym dniu na scenie wystąpiło prawie 400 osób.

Przesłuchania trwały od godziny 8.00 do późnych godzin popołudniowych. Swój talent mieli okazję pokazać nam m.in. młodzi artyści ze szkół z Gminy Koziegłowy,podopieczni zespołów działających na co dzień przy MGOPK w Koziegłowach, zespoły ludowe, zespoły teatralne, wokaliści, instrumentaliści , tancerze, zespoły taneczne i wokalne.

Mieliśmy okazje więc być świadkami wielu występów artystycznych, których wysoki poziom wykonania pozytywnie zaskakiwał.

Jury w składzie :przewodnicząca- Anna Szczęsna- choreograf, członkowie: Dorota Musiał- teatrolog i Paulina Zarzycka- muzyk i instruktor emisji głosu, mieli sporo pracy . W przerwach między poszczególnymi blokami trwały burzliwe obrady , których wynik poznamy 2 czerwca 2017 roku podczas Gminnego Dnia Dziecka i Koncertu „ Mamo, Tato co Ty na to”. Wtedy też laureaci III Otwartego Festiwalu Artystycznego „ Scena dla Ciebie” zaprezentują swój kunszt artystyczny przed szeroką publicznością.

Ta wyjątkowa impreza uzmysławia nam, jak ogromny potencjał drzemie w naszej społeczności.

Poziom artystyczny naszych dzieci, młodzieży i osób dorosłych napawa optymizmem i radością.

Pani Renata Garleja-Dyrektor MGOPK: ,,Dziękuję wszystkim serdecznie za zaangażowanie i za udział w III Otwartym Festiwalu Artystycznym „ Scena dla Ciebie”. Jeszce raz gratuluję wykonawcom. Zarówno publiczność jak i pracownicy MGOPK są pod wrażeniem poziomu wykonawczego, artyzmu i kunsztu artystycznego naszych utalentowanych dzieci , młodzieży i osób dorosłych.”