Wiosna Kobiet

 

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a z nią przyroda i ludzie budzą się do życia. MGOPK z okazji dnia Kobiet przygotowało dla Pań trzecią odsłonę ,,Wiosny Kobiet” która rozpoczęła się 8 marca. W programie znajdowało się wiele interesujących propozycji.

8 marca pod hasłem ,,Kocham Życie” gościliśmy dietetyka klinicznego Panią Jolantę Gębczak z Opola, która w interesujący sposób przekazała bezcenną wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Każda uczestniczek wykładu miała dostęp do indywidualnych konsultacji dietetycznych, a także mogła sprawdzić ogólny stan swojego zdrowia.

Po wykładzie wszystkie Panie udały się do Galerii Promo Arte, gdzie czekały na nich właścicielka Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego ,,Zacisze” Rzeniszów – Łazy, Pani Sylwia Piekarczyk oraz jej szefowa kuchni, które przygotowały warsztaty kulinarne.

W parę chwil na stołach zastawionych różnymi produktami, pojawiły się pierwsze smakowite i zdrowe potrawy wraz z przystawkami. Ciekawe, kolorowe, kompozycje smakowe, przypominały wszystkim o nadchodzącej wiośnie.

9 marca pod hasłem ,,Bądź Piękna na Wiosnę” przygotowaliśmy kilka atrakcyjnych propozycji. Był to czas poświęcony urodzie. Piękne fryzury i makijaże przyozdobiły Panie i wprawiały je w lepsze samopoczucie.

Upiększające zabiegi zostały przygotowane przez: Studio KAMEA z Koziegłów, Perfumerię Douglas z Poczesnej, Salon Fryzjerki DUET z Myszkowa, Firmę Mary Kay z Żor, Firmę TianDe z Poczesnej.

Atrakcji przygotowej w piątek 10 marca towarzyszyło hasło ,,Wiosna Jest Kobietą”. Panie tuż przed 18.00 pojawiły się licznie na sali widowiskowej i z niecierpliwością czekały na występ Pana Janusza Szymanka. Wspólna zabawa, taniec i śpiew wprawił licznie zgromadzone kobiety w bardzo pozytywny nastrój.

Wiosna Kobiet zakończyła się późnym wieczorem. Trzecia edycja tej wyjątkowej imprezy, po raz kolejny uświadomiła nam jak potrzebne są tego typu działania. Pozywane komentarze i duża frekwencja przybyłych Pań nastrajają nas do dalszego rozwijania tego niespotykanego wydarzenia.

To właśnie dzięki takim imprezą, często zapracowane Kobiety mogą zaznać chwili relaksu i zabawy.

Jak podkreśla Pani Dyrektor MGOPK Renata Garleja cieszy nas tak liczna frekwencja i pozytywna energia naszych kobiet, Dziękujmy także wyjątkowym Sponsorom:

PH ,,JOLA” Jolanta Błońska

Delikatesy Centrum w Koziegłowach

Firma ,,EKKS” Ewa i Krzysztof Kuwak

Nasza III edycja ,,Wiosny Kobiet” wyznacza nam rytm do dalszej pozytywnej działalności MGOPK.