Gminne eliminacje do I Powiatowego Festiwalu ,,Nasz Talent”

W poniedziałek 20 marca 2017 r. na scenie widowiskowej MGOPK w Koziegłowach odbył się I Powiatowy Festiwal „ Nasz talent”. Festiwal został skierowany do wokalistów i zespołów wokalnych ze szkół Gminy Koziegłowy.

Komisja w składzie: P. Wiesław Niedzielski- przewodniczący Jury, P. Tomasz Wójcik i P. Oskar Nowak jednogłośnie uznała, że poziom wykonawczy dzieci i młodzieży z Gminy Koziegłowy jest na bardzo wysokim poziomie.

A oto laureaci, których wyłoniło Jury po przesłuchaniu 26 wokalistów i 9 zespołów wokalnych:

W kategorii Przedszkole:

I miejsce- Natalia Feret – Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Koziegłowach ( premiowana

do Finału)

II miejsce- Amelia Kurek- Przedszkole Oddziały Integracyjne w Starej Hucie

III miejsce- Antonina Gocyła – Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Mysłowie

W kategorii SP I-III:

I miejsce- Amelia Rusek – Szkoła Podstawowa w Cynkowie ( premiowana do Finału)

II miejsce- Hubert Kocot- Zespół Szkół w Pińczycach

III miejsce- Zofia Gadzalinska- Szkoła Podstawowa im . A. Mróz- Olszewskiej w Lgocie Górnej

Wyróżnienie: Nadia Cesarz- Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Winownie

Kornel Sitek – Szkoła Podstawowa w Siedlcu Dużym

W kategorii SP IV- VI:

I miejsce- Wiktoria Cesarz – Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Winownie ( premiowana do Finału)

II miejsce- Dominik Zenderowski – Zespół Szkół w Pińczycach

III miejsce- Patryk Nowak – Szkoła Podstawowa w Koziegłówkach

Wyróżnienie: Kinga Żak – Szkoła Podstawowa w Cynkowie

W kategorii Gimnazjum:

I miejsce- Nikola Matyja – Zespół Szkół w Pińczycach ( premiowana do Finału)

II miejsce- Amanda Kaim- Gimnazjum im. A. Mróz- Olszewskiej w Lgocie Górnej

III miejsce- Wiktoria Konieczniak – Gimnazjum im. Jana Pawła II w Koziegłowach

W kategorii Szkoły Średnie:

I miejsce- Szymon Matyja( premiowany do Finału)

II miejsce – Adrianna Pala,

Klaudia Jagoda,

Patrycja Krzan

W kategorii Zespoły wokalne:

I miejsce – Zespół „Shout” ( premiowany do Finału)

II miejsce – Zespół wokalny „ Wesołe nutki”z Zespołu Szkół im. A. Mróz- Olszewskiej w Lgocie Górnej

III miejsce – Chór Szkoły Podstawowej im. A Szklarskiego w Koziegłowach – Chór Gimnazjum im. Jana Pawła II w Koziegłowach

Zdobywcy I miejsc wezmą udział w warsztatach muzycznych w dniach 27- 28.04 2017r., gdzie pod okiem fachowców będą mieli okazję szkolić swoje umiejętności wokalne, a następnie wystąpić w Finale, który odbędzie się 29.04.2017r. w Myszkowie.

Trzymamy za nich mocno kciuki.

Powodzenia!!!