Konkurs ,,Zaczarowana Choinka”

Rozstrzygnięto także konkurs ,,Zaczarowana Choinka”. Konkurs był skierowany do Świetlic zrzeszonych przy MGOPK w Koziegłowach. Dzieci zabrały się do pracy i przygotowywały świąteczne drzewko.

Komisja konkursowa 4 stycznia 2017 r. Przystąpiła do oceny zaczarowanych choinek. Pod uwagę brane były kryteria tj. ozdoby choinkowe wykonane autorsko przez dzieci ze świetlicy, kompozycja i pomysł na choinkę, dobór materiałów zgodnie z przeznaczeniem, ekspozycji choinki z uwzględnieniem wewnątrz lub na zewnątrz umiejscowienia ,ogólna prezentacja choinki.
Członkowie komisji Pani Iwona Chmurzewska, Pani Ewa Ludwik i Pan Krzysztof Suliga podkreślali jednogłośnie, że tegoroczny poziom wykonanych choinek jest bardzo wysoki, długo musieli obradować by dojść do porozumienia i wyłonić zwycięskie Świetlice.
I miejsce w Konkursie ,,Zaczarowana Choinka” zdobyła Świetlica ,,Tęczowa Gromada” z Lgoty Górnej II miejsce ,,Zielony Domek” III miejsce Świetlica ,,Przebojowa Ekipa” w Mzykach.

Warto podkreślić, że wszystkie świetlice z naszej gminy włożyły w przygotowanie zaczarowanych choinek wiele serca, wykonane własnoręcznie ozdoby wprawiały w zachwyt, pomysłowość ich twórców nie znała granic.

Za udział w konkursie ,,Zaczarowana Choinka” wszystkie świetlice otrzymały materiały plastyczne, słodycze i nagrody finansowe.